Oddział Dolnośląski Towarzystwa Chirurgów Polskich
  • Tchp1
  • Tchp2

Szanowni Państwo członkowie Oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Niedawno -19.10.2021r rozpoczęliśmy nowy rok naszej działalności, rozpoczynając cykl naszych spotkani Posiedzeniem zorganizowanym przez pana Profesora Wojciecha Witkiewicza z  Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
Spotkanie tradycyjnie już odbyło się w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego przy ulicy Katedralnej 9, spotkanie poprzedzone też już tradycyjnymi uroczystościami w Katedrze Wrocławskiej.
Zachęcam Państwa do udziału w kolejnych naszych spotkaniach, które są organizowane zawsze ( oprócz pewnych uroczystości) w pierwszy wtorek po 15 każdego miesiąca.
Plan najbliższych posiedzeń
16 listopada
3 grudnia- wyjątek- spotkanie opłatkowe chirurgów naszego Oddziału i Oddziału Krakowskiego
18 stycznia- Chirurdzy Dziecięcy
W czerwcu planujemy spotkanie wyjazdowe Towarzystwa.
Obecnie miejsce obrad to sala wykładowa im Jana Pawła przy ulicy Borowskiej.
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do udziału w w/w Posiedzeniach.
Trudno mi ocenić na dzień dzisiejszy sytuację epidemiologiczną, która ma charakter rozwojowy.
Będę Państwa w tym temacie informował na bieżąco.
Serdecznie pozdrawiam!
Dr hab. med. Paweł Domosławski

Uczestnictwo w posiedzeniach Towarzystwa jest częścią szkolenia podyplomowego zgodnie z programem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu,OddziałWyższych Kadr Medycznych Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Dolnośląskiej Izby Lekarskiej.